Lokalizacja samochodu – Salon Warszawa Bielany

PLN 159100 Nowa cena PLN 117700

SUV | 1.4 | Automat | 2017

00306/J/2017-05-26 (HT663289)

Nie czekaj, wyróżnij się z tłumu dzięki agresywnej, a zarazem wyszukanej stylistyce Jeepa® Compassa Opening Edition. Sylwetka samochodu wyprzedza trendy dzięki wyrazistemu charakterowi, podkreślonemu przez aerodynamiczne linie nadwozia. Fotel kierowcy Jeepa® Compassa to idealne miejsce dla osób, które lubią przyciągać uwagę. Odkryj nowy sposób korzystania z funkcji łączności smartfona dzięki nowym opcjom dostępnym w systemie multimedialnym Uconnect™ 8.4” NAV. System Apple CarPlay pozwala użytkownikom iPhone’a na uzyskanie dostępu do aplikacji Apple Maps, wysyłanie i odbieranie wiadomości i korzystanie z telefonu. System Android Auto™ zapewnia łatwy i bezpieczny dostęp do wyszukiwania głosowego Google, Google Maps™ oraz Google Play Music™ za pomocą ekranu dotykowego systemu Uconnect™ lub przycisków na kierownicy. Poczuj się wyjątkowo i komfortowo – także poza asfaltowymi drogami.

Skrzynia biegów

Automatyczna 9 biegowa

Idealna na trasie/ pomocna w terenie

Typ Nadwozia

SUV

Sprężyste zawieszenie/ doskonała trakcja

Silnik benzynowy

1,4 MutiAir2

Moc maksymalna 170 KM l Moment obrotowy 250Nm /2500 obr/min

Felgi 18' aluminiowe

Opony 225/55 R18

Prześwit 215 mm

Dane techniczne oraz podstawowe cechy samochodu

  • Pojemność skokowa (cm3)1368
  • Rodzaj paliwa: olej napędowy
  • moc maksymalna (KM/obr/min) 170 / 5500
  • moment obrotowy (NM/obr/min) 250/2500
  • Wymiary: Dł/szer/wysokość (mm) 4394/1819/1647
  • emisja CO2 (g/km) 160
  • skrzynia biegów (rodzaj) automatyczna 9 biegowa
  • dopuszczana masa przyczepy (kg) 1200
  • rodzaj napędu: 4×4

Nie czekaj, wyróżnij się z tłumu dzięki agresywnej, a zarazem wyszukanej stylistyce Jeepa® Compassa Opening Edition.

Producent oferuje rozszerzone pakiety gwarancyjne i serwisowe Mopar Vehicle Protection. Obejmują one dwa warianty opieki: Maximum Care oraz Power Train Care, w zależności od zakresu ochrony, okresu użytkowania i przebiegu. Usługi w ramach tych pakietów wykonywane są przez przeszkolonych techników i są dostępne w całej Europie. Informacje i warunki tej usługi znaleźć można na stronie www.mopar.eu
1,4-litrowy silnik MultiAir2 z funkcją Stop&Start oferujący moc 170 KM przy 5500 obr./min oraz 250 Nm momentu obrotowego przy 2500 obr./min, wyposażony w 9 biegowy automat. System napędu Jeep Active Drive wyposażono w system zarządzania trakcją Jeep Selec-Terrain oferujący pięć trybów jazdy (tryby Auto, Snow – Śnieg, Sand – Piach i Mud – Błoto), w celu osiągnięcia najlepszej charakterystyki napędu na cztery koła na każdej nawierzchni – podczas jazdy szosowej oraz terenowej i w każdych warunkach pogodowych.
Benzyna 95
Klasyczny czarny kolor nadwozia doskonale harmonizuje z czarnymi elementami obrysu. Samochód wyposażony jest w system bezpieczeństwa z sześcioma poduszkami powietrznymi w standardzie. W celu zwiększenia poziomu ochrony, Compass jest wyposażony w „klatkę bezpieczeństwa” wykonaną w ponad 65 procentach z wysokowytrzymałej stali.
Czarna tapicerka z kontrastowymi przeszyciami, koło kierownicy i gałka dźwigni zmiany biegów pokryte skórą, fotel kierowcy regulowany na wysokość  oraz klimatyzacja automatyczna 2 strefowa. W zgrabnej konsoli centralnej znajduje się dźwignia zmiany biegów, selektor systemu zarządzania trakcją Selec-Terrain, elektroniczny hamulec postojowy, przycisk systemu STOP-START, pokrętła do regulacji klimatyzacji i głośności urządzeń audio, a także oferuje łatwy dostęp do ładowarki mediów oraz portów urządzeń medialnych znajdujących się w specjalnym schowku. Zestaw wskaźników dla kierowcy został zaprojektowany w przemyślany sposób i obejmuje 7-calowy LED-owy wyświetlacz z informacjami dla kierowcy. Na w pełni kolorowym 7-calowym wyświetlaczu TFT wyświetlane są informacje, które kierowca może konfigurować w celu uzyskania do nich łatwiejszego dostępu podczas jazdy
System Android Auto™ zapewnia łatwy i bezpieczny dostęp do wyszukiwania głosowego Google, Google Maps™ oraz Google Play Music™ za pomocą ekranu dotykowego systemu Uconnect™ lub przycisków na kierownicy.

Android Auto™

Android Auto™ zapewnia łatwy i bezpieczny dostęp do sterowania głosowego, Google Maps™ oraz Google Play Music™ za pomocą ekranu dotykowego systemu Uconnect™ lub przycisków na kierownicy.

Uconnect™ 8.4 NAV

Nowa generacja systemu multimedialnego Uconnect™ 8.4 NAV oferuje szereg funkcji umożliwiających między innymi obsługę systemu głośnomówiącego i nawigacji oraz zapewniających rozrywkę za pośrednictwem dużego, najlepszego w segmencie ekranu dotykowego o przekątnej 8,4 cala, przystosowanego do obsługi gestów, w tym przesuwania i zsuwania palców.

Nowe funkcje dostępne w systemie Uconnect™ NAV z ekranem 8,4”. Interfejs Apple CarPlay umożliwia użytkownikom iPhone’ów obsługiwanie aplikacji Apple Maps i Apple Music, wysyłanie i odbieranie wiadomości oraz korzystanie z telefonu za pomocą poleceń głosowych Siri.

Selec-Terrain®

System zarządzania trakcją Selec-Terrain® służy optymalizacji napędu na cztery koła w celu zapewnienia niezrównanych możliwości w każdym terenie. Elektronicznie koordynuje i optymalizuje on działanie nawet 12 innych systemów, zapewniając lepsze panowanie nad pojazdem.

Legendarne możliwości terenowe samochodów Jeep® zostały udoskonalone dzięki wprowadzeniu nowych systemów napędu 4×4, oferujących kierowcom wrażenia, których nie zapewni żaden inny kompaktowy SUV.

Najważniejsze cechy pojazdu

Najlepsze w klasie własności terenowe
Nowoczesny i jednocześnie charakterystyczny design Jeepa
Napęd 4×4 z możliwością chwilowego odłączania tylnej osi
Nowe systemy komunikacji na wyświetlaczu wysokiej rozdzielczości
Nowoczesny 9-cio biegowy automat
Mocny, żwawy oraz elastyczny silnik benzynowy z turbiną

Salon Mory

Dariusz LenarczykDyrektor Salonu Sprzedaży
+48 602836740
Zbigniew WachnikSpecjalista ds. Sprzedaży
+48 22 7217071

Salon Bielany

Piotr RadzikDyrektor Salonu Sprzedaży
+48 606609085
Marek ChylewskiSpecjalista ds. Sprzedaży
+48 608500199
Umów się na jazdę próbną w Twojej lokalizacji…

SALON WARSZAWA – BIELANY JEEP, LANCIA, SUZUKI

Firma Auto Skaczkowski
01-843 Warszawa, ul. Oczapowskiego 3
tel. +48 22 8642707
tel. +48 22 8642912

Firma Auto Skaczkowski Informuje

Zgodnie z Art. 71. Kodeksu Cywilnego, wszelkie ogłoszenia, reklamy, cenniki i inne informacje firmy Auto Skaczkowski skierowane do ogółu lub do poszczególnych osób, poczytuje się w razie wątpliwości nie za ofertę, lecz za zaproszenie do zawarcia umowy.