Jeep Compass – zupełnie nowy kompaktowy SUV
Lokalizacja samochodu – Salon Warszawa Bielany

PLN 113900 nowa cena PLN 109300

SUV | 1.6 | Manual | 2017

Oferta 00309/J/2017-09-05 (HT687588)

Nie czekaj, wyróżnij się z tłumu dzięki agresywnej, a zarazem wyszukanej stylistyce Jeepa® Compassa. Sylwetka samochodu wyprzedza trendy dzięki wyrazistemu charakterowi, podkreślonemu przez aerodynamiczne linie nadwozia. Chromowane listwy nad oknami w efektowny sposób akcentują linię bocznej i tylnej części nadwozia i sprawiają, że tego nowego SUV-a nie sposób przeoczyć. Fotel kierowcy Jeepa® Compassa to idealne miejsce dla osób, które lubią przyciągać uwagę. Odkryj nowy sposób korzystania z funkcji łączności smartfona dzięki nowym opcjom dostępnym w systemie multimedialnym Uconnect™ 5,0. teraz wysyłanie i odbieranie wiadomości i korzystanie z telefonu jest dużo łatwiejsze. Poczuj się wyjątkowo i komfortowo – także poza asfaltowymi drogami.

Skrzynia biegów

Manualna 6 biegowa

Idealna w mieście/ oszczędność paliwa

Typ Nadwozia

SUV

Sprężyste zawieszenie/ doskonała trakcja

Silnik diesla

1.6 MutiJet

Moc maksymalna 120 KM l Moment obrotowy 320Nm /1750 obr/min

Felgi 16' aluminiowe

Opony 215/65 R16

Prześwit 198 mm

Dane techniczne oraz podstawowe cechy samochodu

  • Pojemność skokowa (cm3)1598
  • Rodzaj paliwa: olej napędowy
  • moc maksymalna (KM/obr/min) 120 / 3750
  • moment obrotowy (NM/obr/min) 320/1750
  • Wymiary: Dł/szer/wysokość (mm) 4394/1819/1635
  • emisja CO2 (g/km) 117
  • skrzynia biegów (rodzaj) manualna 6 biegowa
  • dopuszczana masa przyczepy (kg) 1200
  • rodzaj napędu 4×2

Nie czekaj, wyróżnij się z tłumu dzięki agresywnej, a zarazem wyszukanej stylistyce Jeepa® Compassa Opening Edition.

Producent oferuje rozszerzone pakiety gwarancyjne i serwisowe Mopar Vehicle Protection. Obejmują one dwa warianty opieki: Maximum Care oraz Power Train Care, w zależności od zakresu ochrony, okresu użytkowania i przebiegu. Usługi w ramach tych pakietów wykonywane są przez przeszkolonych techników i są dostępne w całej Europie. Informacje i warunki tej usługi znaleźć można na stronie www.mopar.eu
1,6-litrowy silnik MultiJet II z funkcją Stop&Start oferuje 120 KM przy 3750 obr./min oraz 320 Nm momentu obrotowego już przy 1750 obr./min. Silnik ten w zestawieniu z 6 stopniową skrzynia biegów charakteryzuje się wyjątkowo niskim zużyciem paliwa przy całkiem dobrej dynamice jazdy. Bardzo sprężyste zawieszenie oferuje pełny balans pomiędzy komfortem na asfalcie oraz odpowiednim wybieraniem nierówności na drodze gruntowej. Duży prześwit oraz dobre dociążenie przedniej osi zapewniają bardzo przyzwoitą trakcję w różnych warunkach drogowych pomimo braku napędu na obie osie.
Olej napędowy
Klasyczny czarny lakier nadwozia z czarnymi elementami obrysu. Samochód wyposażony jest w system bezpieczeństwa z sześcioma poduszkami powietrznymi w standardzie. W celu zwiększenia poziomu ochrony, Compass jest wyposażony w „klatkę bezpieczeństwa” wykonaną w ponad 65 procentach z wysokowytrzymałej stali.
Czarna tapicerka, koło kierownicy pokryte skórą a gałka dźwigni zmiany biegów z modnego aluminium, fotel kierowcy regulowany na wysokość  oraz klimatyzacja manualna. W zgrabnej konsoli centralnej znajduje się dźwignia zmiany biegów, elektroniczny hamulec postojowy, przycisk systemu STOP-START, pokrętła do regulacji klimatyzacji i głośności urządzeń audio. Samochód oferuje łatwy dostęp do ładowarki mediów oraz portów urządzeń medialnych znajdujących się w specjalnym schowku. Zestaw wskaźników dla kierowcy został zaprojektowany w przemyślany sposób i obejmuje również 3,5-calowy LED-owy wyświetlacz z informacjami dla kierowcy, który można znacząco konfigurować.
Dwustronna podłoga bagażnika

Android Auto™

Android Auto™ zapewnia łatwy i bezpieczny dostęp do sterowania głosowego, Google Maps™ oraz Google Play Music™ za pomocą ekranu dotykowego systemu Uconnect™ lub przycisków na kierownicy.

Uconnect™ 8.4 NAV

Nowa generacja systemu multimedialnego Uconnect™ 8.4 NAV oferuje szereg funkcji umożliwiających między innymi obsługę systemu głośnomówiącego i nawigacji oraz zapewniających rozrywkę za pośrednictwem dużego, najlepszego w segmencie ekranu dotykowego o przekątnej 8,4 cala, przystosowanego do obsługi gestów, w tym przesuwania i zsuwania palców.

Nowe funkcje dostępne w systemie Uconnect™ NAV z ekranem 8,4”. Interfejs Apple CarPlay umożliwia użytkownikom iPhone’ów obsługiwanie aplikacji Apple Maps i Apple Music, wysyłanie i odbieranie wiadomości oraz korzystanie z telefonu za pomocą poleceń głosowych Siri.

Selec-Terrain®

System zarządzania trakcją Selec-Terrain® służy optymalizacji napędu na cztery koła w celu zapewnienia niezrównanych możliwości w każdym terenie. Elektronicznie koordynuje i optymalizuje on działanie nawet 12 innych systemów, zapewniając lepsze panowanie nad pojazdem.

Legendarne możliwości terenowe samochodów Jeep® zostały udoskonalone dzięki wprowadzeniu nowych systemów napędu 4×4, oferujących kierowcom wrażenia, których nie zapewni żaden inny kompaktowy SUV.

Najważniejsze cechy pojazdu

Najlepsze w klasie zawieszenie
Nowoczesny i jednocześnie charakterystyczny design Jeepa
Duża i konfigurowalna przestrzeń bagażowa
Nowe systemy komunikacji z użyciem smartfona
Nowoczesny system ostrzegania przed najechaniem na przeszkodę
Niezwykle mocny oraz oszczędny silnik diesla

Salon Mory

Dariusz LenarczykDyrektor Salonu Sprzedaży
+48 602836740
Zbigniew WachnikSpecjalista ds. Sprzedaży
+48 22 7217071

Salon Bielany

Piotr RadzikDyrektor Salonu Sprzedaży
+48 606609085
Marek ChylewskiSpecjalista ds. Sprzedaży
+48 608500199
Umów się na jazdę próbną w Twojej lokalizacji…

SALON WARSZAWA – BIELANY JEEP, LANCIA, SUZUKI

Firma Auto Skaczkowski
01-843 Warszawa, ul. Oczapowskiego 3
tel. +48 22 8642707
tel. +48 22 8642912

Firma Auto Skaczkowski Informuje

Zgodnie z Art. 71. Kodeksu Cywilnego, wszelkie ogłoszenia, reklamy, cenniki i inne informacje firmy Auto Skaczkowski skierowane do ogółu lub do poszczególnych osób, poczytuje się w razie wątpliwości nie za ofertę, lecz za zaproszenie do zawarcia umowy.